Series
Ratings
11
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 3.0
AdvocateRated ★ 2.5