Series
Ratings
124- A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
- Long Story ShortRated ★ 4.0
- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
- Dan Da DanRated ★ 3.0
- The Bear Season 4Rated ★ 4.0
- Atlanta Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- North of NorthRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 2.5- Inspector KooRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5