Series
Ratings
22
AjinRated ★ 4.0
AjinRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5