Series
Ratings
59- The Price of ConfessionRated ★ 3.0

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.5- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
- Queen of TearsRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- The BequeathedRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5- One Piece Season 1Rated ★ 1.0
- Mask GirlRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 5.0
- BloodhoundsRated ★ 4.0