Series
Ratings
119
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
나루토 2기Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0
Soul EaterRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 3.5- Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Ranma1/2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0