Series
Ratings
36
ERASEDRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
The Lost RoomRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0