Series
Ratings
15
Temperature of LoveRated ★ 5.0- Absolute Zero Season 4Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0