Series
Ratings
59- BargainRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5