Series
Ratings
632
CSI: NYRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0- The NannyRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- NashvilleRated ★ 5.0
Two and a Half MenRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0- MomRated ★ 5.0
The CloserRated ★ 5.0
The CloserRated ★ 4.5
The ShieldRated ★ 5.0- The ShieldRated ★ 5.0
Mike & MollyRated ★ 5.0
Mike & MollyRated ★ 5.0- Blue BloodsRated ★ 5.0
- Blue BloodsRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Parenthood Season 3Rated ★ 5.0
Parenthood Season 2Rated ★ 4.5