Series
Ratings
69
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
ClickbaitRated ★ 4.5- My NameRated ★ 3.5
- Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Inspector KooRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5- Delicious GuysRated ★ 4.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 5.0