Titles you rated
Made In AbyssRated ★ 2.0
Midnight Occult Civil ServantsRated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Ar+istRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.5
Revue StarlightRated ★ 0.5