Series
Ratings
83- You and Everything ElseRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- Where Is My HomeRated ★ 4.0
- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
- Witch HuntRated ★ 4.0
- Korea's Next Top Model Season 2Rated ★ 5.0
- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 5.0
- Korea's Next Top Model Season 1Rated ★ 4.5
- K-pop Star Season 1Rated ★ 4.5
- Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0
- Sing Again Season 3Rated ★ 4.5
- Sing Again 2Rated ★ 4.0
- Sing AgainRated ★ 4.5

I Live AloneRated ★ 4.5- Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
- Street Food FighterRated ★ 4.0
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
- Jinny's KitchenRated ★ 3.5