Series
Ratings
11
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5