Series
Ratings
109
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 5.0
Interviews with Monster GirlsRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.5
GateRated ★ 5.0
ジパングRated ★ 5.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Seitokai YakuindomoRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Student Council's DiscretionRated ★ 3.5
Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 5.0
Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 4.0
Girls und PanzerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0