Series
Ratings
49
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- Nonstop 1Rated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0