Series
Ratings
130- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 1.5
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 1.0
- Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- High School Mystery ClubRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- Strong Woman KangNamSoonRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5- Good GirlsRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 2.5
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.0