Series
Ratings
29
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 1.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
StartupRated ★ 1.5
PunchRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 1.5
Yong PalRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 1.0
Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 2.0