Series
Ratings
16
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0

Stairway to HeavenRated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
NonstopRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0