Series
Ratings
93
Descendants of the SunRated ★ 4.5- The Fosters Season 1Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- Melissa & Joey Season 4Rated ★ 5.0
- Melissa & Joey Season 3Rated ★ 5.0
- Melissa & Joey Season 2Rated ★ 5.0
- Melissa & Joey Season 1Rated ★ 5.0
Will & GraceRated ★ 5.0
Will & GraceRated ★ 5.0
Will & GraceRated ★ 5.0
Will & GraceRated ★ 5.0
Will & GraceRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Will & GraceRated ★ 5.0
Will & GraceRated ★ 5.0
Will & GraceRated ★ 5.0
Kyle XYRated ★ 4.0
The BorgiasRated ★ 4.0
The BorgiasRated ★ 4.0
The BorgiasRated ★ 4.0