Series
Ratings
29
Oh My GhostRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
1리터의 눈물Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0