Movies
Ratings
726
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0- Extraction 2Rated ★ 3.0

John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
The Guard PostRated ★ 3.5
V/H/SRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0