Series
Ratings
439
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Hare+Guu DeluxeRated ★ 3.5- Hare+Guu Part 2Rated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Pokemon Diamond & PearlRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
TV Animal FarmRated ★ 4.0- Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 3.5- Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Pokemon Advanced GenerationRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5