Series
Ratings
194
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 4.0