Titles you rated

My Little Television V2Rated ★ 2.0- My Little TelevisionRated ★ 4.0
- How Do You Play?Rated ★ 3.0

Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.0
VagabondRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
- Mr. TrotRated ★ 1.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 2.0
- Movie RoomRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- Camping ClubRated ★ 2.0
- Super BandRated ★ 2.0
- Good PeopleRated ★ 2.5

Damn Good CompanyRated ★ 4.5- Village Survival, the EightRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0- Village Survival, the EightRated ★ 2.0