Series
Ratings
106
Road No. 1Rated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0- Old Miss DiaryRated ★ 4.5
- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0