Series
Ratings
235
PluribusRated ★ 4.0
The Big CRated ★ 4.0- The Beast in MeRated ★ 3.5
- Santa Clarita DietRated ★ 3.0
- BootsRated ★ 4.0
- Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.5
Mare of EasttownRated ★ 4.0- Black RabbitRated ★ 3.5
- The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
All About My RomanceRated ★ 4.0
God's Quiz : RebootRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5- Atlanta Season 1Rated ★ 3.5
- Doctor ChaRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0