Series
Ratings
16
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Toy SoldiersRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0