Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- Romantics AnonymousRated ★ 2.5
- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
The UndoingRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
SmokeRated ★ 2.5- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Dark MatterRated ★ 5.0
WeCrashedRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- AsuraRated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 3.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0- The 8 ShowRated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 3.5
- No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
- 더 인플루언서Rated ★ 1.0