Series
Ratings
85
Loving YouRated ★ 3.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0

1% of AnythingRated ★ 3.5
神の雫Rated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
- Dear HeavenRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0