Series
Ratings
27
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Spring WaltzRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0