Movies
Ratings
161
God's Not DeadRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5- Bloody ReunionRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5- Running ManRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5