Series
Ratings
101- 대학전쟁Rated ★ 4.0
- Succession Season 4Rated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.0- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
- MaidRated ★ 4.0
- World on FireRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5