Series
Ratings
24- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- My Secret VampireRated ★ 3.0
- Dynamite KissRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5

Semantic ErrorRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0