Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5