Series
Ratings
20
High KickRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0