Series
Ratings
13
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0