Movies
Ratings
128
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0- Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
UnleashedRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 5.0- A LoveRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0