Series
Ratings
16- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5