Movies
Ratings
872
Star Trek: NemesisRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.5- WhiplashRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 4.0