Series
Ratings
26- The Interest of LoveRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Surely TomorrowRated ★ 2.5
- Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- Arcane Season 2Rated ★ 2.5
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Better Call SaulRated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Alien: EarthRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0