Series
Ratings
165- Narco-SaintsRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0

Money FlowerRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Queen of MysteryRated ★ 3.0
WhisperRated ★ 3.0- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0