Series
Ratings
486
PluribusRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- The Art of NegotiationRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The TrunkRated ★ 1.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- EricRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 2.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 2.0
- Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
- Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 2.5