Series
Ratings
18
SeinfeldRated ★ 4.0- BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
SeinfeldRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
SeinfeldRated ★ 4.0
SeinfeldRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
World on a WireRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 3.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0