Series
Ratings
86
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5- Our Paradise Season 1Rated ★ 4.0