Series
Ratings
65- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- You and Everything ElseRated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- WongyeongRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Shop of the LampRated ★ 2.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- The WhirlwindRated ★ 1.5
大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 3.5
大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 3.5- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 3.5
- Death's GameRated ★ 2.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5