Movies
Ratings
205
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- Steel RainRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5