Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0