Series
Ratings
43
The Lost RoomRated ★ 1.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 4.5
All InRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 3.5

7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0