Series
Ratings
177
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0- Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Detectives in TroubleRated ★ 3.0- Give Me FoodRated ★ 3.0
- Flirty Boy and GirlRated ★ 3.0
Princess LuluRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5- The LoverRated ★ 3.0
Sad Love StoryRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
- Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
- D-DayRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Super RookieRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0