Titles you rated
- Good NewsRated ★ 5.0
- A House of DynamiteRated ★ 2.5
- Carry OnRated ★ 3.5
Apt PupilRated ★ 4.0- Blood & GoldRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
Trouble with the CurveRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 2.5
WildRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5- BallerinaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0